1 » Opinia o produkcie2

Opinia o produkcie Rozdzielacz działowy z opisem gięty FALA

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Nasza biblioteka zakupiła kilka akcesorii jak rozdzielacze działowe, bardzo ładne podpórki pod książki w kształcie sowy oraz rozdzielacze alfabetyczne.. Ze wszystkich akcesorii jesteśmy zadowolone, ale najbardziej z rozdzielaczy działowych. Rozdzielacze działowe mają desingerskie wycięcie / w kształcie fali/. Dają dobry efekt wizualny. Kolorystyka zgodnie z naszym życzeniem. Ładne,żywe kolory. Napisy są wyraźne, estetyczne, ładną przejrzystą czcionką. Kolor liter dobrany /pasujący/ do tła.Umieściliśmy w oddziale dla dzieci i młodzieży - efekt niesamowity. Wykonane są z lekkiego materiału, a jednocześnie elastycznego i wytrzymałego na uderzenia plastyku. Mają gładkie krawędzie.Nie wystają poza regały. Mają tą zaletę, że można umieścić je zarówno w poziomie jak i pionie. Ułatwiają czytelnikom łatwy dostęp do księgozbioru, czyli jak trafić do książki. Ponadto następna zaleta, można je bez obaw myć lub czyścić.Cena też przystępna. Dla podsumowania chcemy dodać, że spotkały się już z pozytywną opinią naszych czytelników i wielkim zachwytem.Polecam wszystkim bibliotekom publicznym i szkolnym: produkt trwały, estetyczny.

Autor recenzji: GBP Łukowa

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Zobacz szczegóły produktu Napisz recenzję