1 » Opinia o produkcie2

Opinia o produkcie Rozdzielacz alfabetyczny prosty L

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Mam ogromną przyjemność wystawić recenzję o produkcie; Rozdzielacz alfabetyczny prosty L. Kiedyś, gdy będę już za stara by pracować w szkolnej bibliotece, zasiądę przy kominku, przykryję się kocem, zaparzę kakao i opowiem wnukom historię o tym jak zmierzyłam się ze stworzeniem biblioteki szkolnej przyjaznej młodemu czytelnikowi. Szare z papieru rozdzielacze , z literkami poodrywanymi zastąpiłam wyjątkowo pięknymi, trwałymi rozdzielaczami (zdj.wyżej). Po ułożeniu książek na półkach i wsunięciu rozdzielaczy, każdy zwrócił uwagę na ten drobiazg. Teraz nie tylko ja, ale i uczniowie, i nauczyciele szybko znajdują poszukiwaną pozycję. Polecam i pozdrawiam.

Autor recenzji: Natalia Pobłocka

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Zobacz szczegóły produktu Napisz recenzję