Strona główna » Opinia o produkcie

Opinia o produkcie Rozdzielacz alfabetyczny prosty L

Data napisania recenzji: 18-10-2011

Opinia o produkcie: Ofertę państwa produktów znalazłam w piśmie "Biblioteka w szkole". To jest to czego szukałam! Nie mogłam się zdecydować co wybrać w pierwszej kolejności: podpórki, rozdzielacze działowe, tablice. Oczywiście potrzeb jest dużo i wszystko natychmiast by się przydało. Wybór padł an Rozdzielacz alfabetyczny L. W momencie kiedy otrzymałam z firmy próbkę już wiedziałam, że to jest produkt, który zmieni wygląd działu literatury młodzieżowej i zwróci uwagę uczniów, a tym samym zachęci do korzystania z książek. Rodzdzielacze wybrałam w kolorze zielonym. Na tym tle dobrze odbija kolor białych liter. Bardzo pomysłowo wycięty kształt Rozdzielacza L, który powoduje, że zakładka ma opór i nie wsuwa się pomiędzy książki.

Autor recenzji: Małgorzata Osińska

Zobacz szczegóły produktu

Nie pokazuj więcej tego komunikatu