1 » Opinia o produkcie2

Opinia o produkcie Podstawka do książek

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Czy wiesz, że jedna mała zmiana w Twojej bibliotece może błyskawicznie wpłynąć na zainteresowanie nowościami i jednocześnie zwiększyć czytelnictwo? Być może zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, aby osoby przychodzące do biblioteki wypożyczały więcej i miały jeszcze większą satysfakcję z czytania. Jednym ze sposobów jest zainteresowanie czytelników nowościami. Jest jednak mały problem – nawet największy hit, schowany w niewidocznym miejscu przepadnie w Twojej bibliotece. Co gorsza czytelnicy nie widząc nowości mogą odnieść wrażenie, że w tym miejscu nic się nie dzieje? Dlatego, też polecamy ekspozytory nowości jako niezbędną pomoc w każdej bibliotece! Bardzo przydatne podczas wieczorków poetyckich, apeli, wystaw oraz na co dzień do promocji nowości czytelniczych. Polecamy jako „niezbędnik” bibliotekarza!

Autor recenzji: Małgorzata Karwowska

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Zobacz szczegóły produktu Napisz recenzję