Strona główna » CZYTELNIA » Konkurs stypendialny im. Olgi Rok - II edycja

Konkurs stypendialny im. Olgi Rok - II edycja

Data dodania: 01-06-2013

O stypendium (2500 zł) mogą starać się kobiety pracujące w bibliotekach publicznych z gmin wiejskich, wiejsko-miejskich oraz miejskich do 20 tys. mieszkańców.

Aby zgłosić swój udział, należy wysłać zgłoszenie zawierające następujące informacje:

• aktualne miejsce pracy i wykonywane obowiązki,

• potrzeby osób korzystających z biblioteki i sposoby, w jaki biblioteka do nich dociera,
  • jeden projekt biblioteki będący szczególnym powodem do dumy,
  • najważniejsze doświadczenie związane z pracą w bibliotece,
  • rozwój swojej biblioteki w perspektywie 10 lat,
  • współpracę z członkami lokalnej społeczności.

Do zgłoszenia można dołączyć materiały, które potwierdzą nasze osiągnięcia (np. artykuły prasowe) oraz listy polecające.

Zgłoszenie należy wysłać do 16 sierpnia 2013 roku na adres e-mail: stypendiumolgirok@filantropia.org.pl .

Stypendium zostanie wręczone podczas IV Kongresu Bibliotek Publicznych 21 października 2013 roku, w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Szczegóły konkursu znajdują się
tutaj.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii CZYTELNIA
Nie pokazuj więcej tego komunikatu